I Internetowe Mistrzostwa Polski w Blitzu

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: 20 marzec 2020 Grzegorz Adaszewski

Komunikat I Internetowych Błyskawicznych Mistrzostw Polski w Shogi


W związku z koniecznością przełożenia terminu Mistrzostw Polski na późniejszy czas Polski Związek Shogi organizuje oficjalne mistrzostwa w shogi z tempem błyskawicznym, rozgrywane w Internecie na portalu 81dojo.com.
Z uwagi na oficjalny charakter turniej jest przeznaczony dla polskich graczy, bez ograniczenia rankingowego. Czas trwania turnieju jest krótki i ściśle ograniczony, dlatego organizatorzy proszą o zgłaszanie się osób faktycznie zainteresowanych i mogących rozegrać wszystkie partie, co z uwagi na kołowy system wymaga dyscypliny i poważnego potraktowania.

1. Organizatorem turnieju jest Polski Związek Shogi a administratorem Mariusz Stanaszek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
2. Turniej będzie rozgrywany od 4 kwietnia godz. 9:00 do 5 kwietnia godz. 21:00 (czas środkowoeuropejski) na portalu 81dojo.com.
3. W turnieju mogą uczestniczyć zawodnicy z polskim obywatelstwem i polską przynależnością na portalu 81dojo.
4. Zgłoszenia na portalu 81dojo i do administratora do 3 kwietnia 2020 r. godz. 20:00 (imię, nazwisko, mail, nick na 81dojo).
5. Turniej zostanie rozegrany systemem kołowym. Tempo gry 0 + 10” byoyomi.
6. Zawodnik chętny do gry zakłada grę (turniejowa IBMP2020) i czeka na przeciwnika. Sente jest ustalany przez losowanie
7. Punktacja : zwycięstwo 3 pkt, przegrana 1 pkt.
8. Pierwsza trójka otrzyma puchary. Wręczenie przy okazji imprez w realu.