Regulamin Internetowego Pucharu Polski 2016

Kategoria: Internetowy Puchar Polski
Opublikowano: 11 marzec 2016 Administrator

Regulamin Internetowego Pucharu Polski w Shogi 2016

1. Organizatorem turnieju jest Polski Związek Shogi a administratorem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">2. Turniej jest rozgrywany na portalu 81dojo.com, co wymaga od uczestników wcześniejszego założenia tam konta.

3. W turnieju biorą udział wszyscy zgłoszeni, bez ograniczenia narodowego.

4. Serwis turniejowy jest prowadzony w języku polskim na stronie pzshogi.pl.

5. Zgłoszenia do administratora do 25 marca 2016 r. (imię, nazwisko, mail, ewentualnie telefon, nick na 81dojo, ranking w dacie zgłoszenia).

6. Turniej zostanie rozegrany systemem pucharowym. Liczba rund jest uzależniona od liczby uczestników, a rozstawienie zostanie ustalone wg rankingu w dacie zamknięcia listy uczestników.

7. Tempo gry 30' + 1' byoyomi

8. Początek rozgrywek 1.04.2016 r.

9. Czas rundy: określone przez organizatora dwa tygodnie w trakcie którego zawodnicy ustalą termin partii i ją rozegrają; zwycięzca zgłasza wynik do administratora i przesyła kifu (format : X vs Y.kif). Zawodnik o wyższym numerze startowym proponuje trzy rozsądne terminy gry, a jego przeciwnik wybiera jeden z nich. Nie przyjęcie żadnego z terminów skutkuje przegraną. Spory co do postawy fair play przy ustalaniu terminu rozstrzyga administrator. Nierozegranie partii lub nie podanie jej wyniku oznacza obustronną przegraną.

10. Finał turnieju : trzy partie do rozegrania w terminie jednego miesiąca. Zwycięzca otrzyma Puchar PZShogi.

11. Informacje i bieżące wyniki na stronie PZShogi i stronie grupy Shogi Polska na facebooku.